loader

Cihazlar arasındaki fark nedir?

S14 model ürünümüz, Android tabanlı S812 İşlemcili ve 8 GB Ram bulunan modelimizdir. Ayrıca bu ürünümüzü Wireless sisteminize bağlayarak serverlarımız üzerinden oyun indirebilirsiniz. Kullanılan malzeme kalitesi S12 ile aynıdır ancak oyun sayısı farklıdır. 64 + 16 GB hafızası ile yüksek oyun kapasitesine sahiptir. Neredeyse tüm platformların emulatörlerini çalıştırabilmektedir.

S12 ise daha çok eski nesil nostaljik oyunları çalıştırmaktadır. İçeriğinde PS1’e ait 10 adet oyun yer almaktadır. Ancak anakart Linux tabanlı R15 İşlemciye ve 4GB Ram ile 32 GB + 16 GB hafızaya sahiptir.

Cihazlarda donma kasma ısınma ve takılma oluyor mu?

Tüm ürünlerimizin anakartları orjinal Atari salonlarında kullanılan cihazların anakartlardandır. İçerisinde bilgisayar kullanılmamıştır.

S812 ve R15 anakartlar şu anda tüm atari sistemlerinde kullanılmaktadır. Nostaljik oyunlar için en iyi anakart olan R15 ve 3D oyunlarda ise piyasada S812 üzerinde kalitede anakart bulunmamaktadır.

Oyun listelerini görebileceğimiz bir yer var mı?

Oyun listelerini sitemizdeki “Oyun Listeleri” alanından inceleyebilir. Oyunlar arasında arama yaparak hangi sistemimizde hangi oyunların yer aldığını inceleyebilirsiniz.

Kollar Yumuşak mı Sert mi?

Kişiden kişiye göre değişse de kollar Atari Salonlarında yer alan kollara göre daha yumuşak ve daha tepkiye duyarlıdır. Ancak kollarımızın yumuşaklığından memnun kalmadığınız takdirde bize ulaşarak nasıl sertleştireceğiniz ile ilgili bilgi ve detay alabilirsiniz.

Bir cihazla 4 kişi aynı anda oyun oynayabiliyor muyuz?

Evet. Bir USB çoklayıcıyı cihazın arka tarafında yer alan usb çıkışı ile çoklayarak, 4 oyuncu desteği olan tüm oyunları aile ve arkadaşlarınızla oynayabilmektesiniz.

Ürünlerde Garanti ve İade Şartları nasıl ilerliyor?

Aldığınız tüm ürünlerin 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Ancak kol kullanımı kişiden kişiye değiştiği için, 15 gün içerisinde arızalanan kolların dışında ücretsiz kol değişimi yapamamaktayız. 15 gün sonrasında arızalanan kollar için cüzi bir ücretle kol yenilemesi yapabilmekteyiz.

Ürünlerimizin kutusu ve ambalajı açıldıktan sonra yasa gereği içeriğinde kopyalanabilir içerik bulunması nedeniyle iade alamamaktayız.

Bu nedenle ürün alacak müşterilerimiz, ancak sorunlu veya arızalı cihazlarda birebir değişim yapabilmektedirler.